Ömer Kumova İnşaat’ın, Kayapa Ekokent Bölgesinde inşaatı tamamlanmış olan Batıkent Residence, Park Natura, Park Siesta ve halen inşaatı devam eden Park Riva, Park Flora ve Park Mila projelerinden sonra, aynı bölgedeki 7. Projesi olan Park Sienna 2022 haziran ayında teslim edilecektir.

* Otoban bağlantısına ve Uludağ Üniversitesine yakınlığı ile konumsal ayrıcalığı, temiz havası ve gürültüden uzak bölge avantajı olan Park Sienna toplam 4 blok içinde 48 daireden oluşmaktadır.

* Dairelerimiz her katta 2 adet olacak şekilde, Brüt 171 m2 içinde kullanışlı planlanmış 3+1’lerden oluşmaktadır. Daire içleri anahtar teslim olup ankastre seti (ocak, fırın, davlumbaz) tarafımızdan verilecektir.

* Ailenizle ve sevdiklerinizle vakit geçirebileceğiniz sosyal tesis alanımızda, açık yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, açık futbol ve basketbol sahası, yürüyüş alanları ve güvenlik bulunacaktır.

* Ön ve arka balkon cam kapaması yapılmış bir şekilde teslim edilecektir.

Profesyonel yönetim anlayışı ile bölgenin en değerli projelerinden biri olacak olan Park Sienna ile ilgili daha detaylı bilgi için satış ekibimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz.

SİZİ ARAYALIM