* Ömer Kumova İnşaat’ın, Bursa’nın yeni yatırım cazibesi Kayapa Ekokent Bölgesinde inşaatı ve satışları tamamlanmış olan 90 konutluk Batıkent Residence, 216 konutluk Park Natura ve 48 konutluk Park Siesta projesinden sonra, aynı bölgedeki 4. Projesi olan Park Mila, site sakinlerine butik bir yaşam vaadetmektedir.

* Otoban bağlantısına ve Uludağ Üniversitesine yakınlığı ile konumsal ayrıcalığı, temiz havası ve gürültüden uzak bölge avantajı olan Park Mila toplam 2 blok içinde 22 daireden oluşmaktadır.

* Dairelerimiz her katta 2 adet olacak şekilde, Brüt 153,7 m2 içinde akıllıca planlanmış 3+1’lerden oluşmaktadır. Daire içleri anahtar teslim olup ankastre seti (ocak, fırın, davlumbaz) tarafımızdan verilecektir.

* Ailenizle ve sevdiklerinizle vakit geçirebileceğiniz sosyal tesis alanımızda basketbol sahası, çocuk oyun parkı, yürüyüş alanları ve 24 saat güvenlik bulunacaktır.

* Ön ve arka balkon cam kapaması yapılmış bir şekilde teslim edilecektir.

Profesyonel yönetim anlayışı ile bölgenin en değerli projelerinden biri olacak olan Park Mila ile ilgili daha detaylı bilgi için satış ekibimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz.

SİZİ ARAYALIM