Ömer Kumova İnşaat’ın, Bursa’nın yeni yatırım cazibesi Kayapa Ekokent Bölgesinde inşaatı ve satışları tamamlanmış olan 90 konutluk Batıkent Residence ve 216 konutluk Park Natura, inşaatı ve satışları devam eden 48 konutluk Park Siesta ve 22 konutluk Park Mila projelerinden sonra, aynı bölgede beraber planlanmış olan 5. ve 6. projeleri Park Riva ve Park Flora, site sakinlerine keyifli bir yaşam vaadetmektedir.

* Otoban bağlantısına ve Uludağ Üniversitesine yakınlığı ile konumsal ayrıcalığı, temiz havası ve gürültüden uzak bölge avantajı olan Park Flora toplam 2 blok içinde 48 daireden oluşmaktadır.

* Dairelerimiz her katta 4 adet olacak şekilde, Brüt 126,1 m2 içinde akıllıca planlanmış 3+1’lerden oluşmaktadır. Daire içleri anahtar teslim olup ankastre seti (ocak, fırın, davlumbaz) tarafımızdan verilecektir.

* Ailenizle ve sevdiklerinizle vakit geçirebileceğiniz sosyal tesis alanımızda açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun parkı, yürüyüş alanları ve 24 saat güvenlik bulunacaktır.

* Ön ve arka balkon cam kapaması yapılmış bir şekilde teslim edilecektir.

Profesyonel yönetim anlayışı ile bölgenin en değerli projelerinden biri olacak olan Park Flora ile ilgili daha detaylı bilgi için satış ekibimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz.

SİZİ ARAYALIM